fbpx

- by umitbalcilar -
A’dan Z’ye Google Uyumlu (SEO) web siteniz olsun ister misiniz ?

A’dan Z’ye  Google Uyumlu (SEO) web siteniz olsun  ister misiniz ? seo12 1

DOMAİN HİZMETİ

Oluşturduğunuz projeniz lokal alanda ise lokal uyumlu anahtar kelime seçimi, Global bir projeniz yani bri web sitesi kurgunun var ise de globale uygun bir anahtar kelime seçimi yapılmaktadır.

IP ALIMI

Günümüzde, web siteleri hazırlarken en dikkat edilmesi gereken alan ise şüphesiz IP alımıdır. IP’lerin geçmişinde herhangi bir ceza almamış olması ve temiz olması son derece önemlidir. Titizlikle size uygun ve temiz IP alımını gerçekleştiriyoruz. 

SUNUCU ALIMI

Bildiğiniz gibi masaüstü bilgisiyarlar gibi en çpok kullanılan cihaz ise mobildir. Masaüstü ve Mobil üzerinden indeksler artık ayrıldı. Masaüstünde verimli alınan indeksilerin yanında, mobil uyum indeksi son derece önemlidir. Artık, yavaş çalışan web siteleri, Google tarafında geri sıralara atılmaktadır. Bu gibi bir duruma karşılaşmamak için sizler için en hızlı website hızı vaat ediyoruz. 

SSL SERTİFİKASI

SSL sertifikası olmayan websiteleri artık Google tarafından güvensiz olarak değerlendirilmektedir. Buyüzden kurduğumuz bütün projelerde SSL sertifkası aktif ediyoruz.Tüm sertifikalarımız 256 bit şifreleme gücündedir.

444 FAKTÖR

Websitenizin kurulum aşamasından geçirdiğimizde  Google’ın istediği ve SEO için gerekli olan 444 kriteri gözeterek web sitenizi kurup teslim ediyoruz. 

FİYAT TEKLİFİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ 

Leave a comment