Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi

01-02-2018 Tanıtım Filmi Okunma : 3600
Kurumsal tanıtım filmi artık firmaların vitrini haline geldi. Günümüzde firmaların ürün veya hizmetlerini olsun, kurumsal kimliklerini olsun ön plana çıkarmak, müşteriye tanıtmak artık dijital platformların işi olmaya başladı.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Dijital kanallar ise pek çok alternatifle firmaları tanıtım onları bilinir hale getirmekteler. Kurumsal tanıtım filmi ise bunu kısa ve açıklayıcı videolar şeklinde insanlara sunar. Peki, bu tanıtım filmlerinin kullanım alanları nerelerdir? Öncelikle internet site ve video kanallarından tutun da showroom, yerel kanal ve müşteriye özel sunuma kadar geniş yelpazededir. Tanıtım filmi önemlidir ancak daha da önemlisi bir fikri hayata geçirmektir. Bunu yaparken kreatif bir ekip ve gerekli donanımsal araçlar gereklidir. 

Kurumsal tanıtım filmlerinde herhangi bir yer sınırlaması yoktur. Önemli olan doğru bir fikir ile hitap edilecek kitlenin paralel bir şekilde kurgulanarak, en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hayata geçirilmesidir. Çünkü siz hedef kitlenize uygun bir tanıtım filmi çekmezseniz bunun geri dönüşünü almanız bir o kadar zor olacaktır. Alanında uzman bir ekip bu aşamada önemlidir. Hedef kitlenin belirlenmesi için bir saha araştırması yapmak gereklidir. Akabinde etkileyici bir senaryo yazmak.

Senaryo yazma ve düzenleme metin yazarları ve editörlerin işidir. Fikir oluşturulduktan sonra ise bunu hayata geçirmek için kreatif yönetmen devreye geçecektir. Tanıtım filmi canlı oyuncularla çekilecekse hikâyeye uygun oyuncular bulunacak ve yine hikâyenin geçtiği çevreye göre uygun bir mekân tasarımı yapılacaktır.

""

Kurumsal Tanıtım Filmi Fark Yaratmalı

Kreatif yönetmen, kameraman ve ses ekibi ile film çekme çalışmaları başlanacak ve duruma göre gerekli efektler ve animasyonlar yine grafik ve animasyon alanında uzman çalışanlar tarafından eklenecektir. İsteğe ve elbette senaryoya bağlı olarak kapalı çekim, açık hava çekimi, drone yardımıyla havadan çekim gibi pek çok çekimi profesyonel bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekimler sonunda müşteriye bir sunum yapılıp hangi platformda yayınlanması isteniyorsa (sosyal medya, televizyon vb.) o platforma uygun olarak tanıtım filmi hazırlanacaktır.  

Vh Medya olarak firmanızı geniş kitlelere tanıtıyor, markanızı ön plana çıkaracak yaratıcı fikirlerle en uygun senaryoyu oluşturuyor, alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz de her geçen gün gelişen ve reklamda fark yaratan dijital mecralarda yerinizi almak, firmanızı ve hizmetlerinizi doğru kitleye en doğru şekilde ulaştırmak istiyorsanız Vh Medya, kurumsal tanıtım filmi alanında her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları Değişkendir

Kurumsal Tanıtım Filmi fiyatları 1000TL den başlayıp, projeye göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak mekan/mekanlar ve teknik altyapı, senaryo, sanatçı, müzik gibi birçok unsura göre değişiklik gösterebilmektedir. Yapılacak çekimler ve projelendirilerek bütçe oluşturulur.