WEB Sitesi

WEB Sitesi

05-12-2017 Web Tasarım Hizmetleri Okunma : 3076
Web sitenizde dikkat etmeniz gerekenleri biliyormusunuz?

Web siteleri, şirketlerin/markaların/kişilerin vitrini haline geldi. Sizin vitrininize göre müşterileriniz yada sizinle ilgilenen kişilerin karar vermesinde çok önemli bir etken haline geldi. Web sitenizi kendinizin yapmasını sağlayan çok uygun fiyatlı çözümler sunuluyor. Ancak nasıl ki bir hukukçu değilseniz avukatık yapmaya çalışmaya kalkmamalıysanız, web sitesini de işini bilenlere teslim etmeniz gerekmekte. Tabi ki günü kurtarmak adına "web sitemiz olsun" demiyorsanız, hedefleriniz var ise web sitesi için de bütçe ayırmalısınız.

Google artık yapay zeka kullanan bir arama motoru. Yapay zeka insanların alışkanlıklarından tutun, yapacağı aramalara kadar birçok kombinasyonu planlayabiliyor. Özellikle 2016 Haziran ayındaki güncellemeden sonra eski SEO ve anahtar kelimelerin ön plana çıkmasını sağlayan sistemlerini değiştirmeye başladı. Mesela, hostinginizin bulunduğu IP grubunda illegal bir site barındırılıyorsa (Hosting firmanız sizin web sitenizi barındırdığınız firma, her standart hostingde yaklaşık 100 web sitesi barındırılabilir). Google buraya kadar bakan bir yapıya sahip, sizin videolarınız Youtube'da kaç tane var, kaç aboneniz var, videolarınız kaç kere izlenmiş, sitenizden youtube kanalınıza kaç kişi gitmiş, sosyal medya hesaplarınızda kaç takipçiniz var, saat kaçta kaç paylaşım yaptınız, bu paylaşımlar kaç kez görüldü, kaç beğeni aldı, kaç takipçiniz var, web sitenizde yazdığınız yazının içeriğinde kaç anahtar kelimeniz var, yazılarınız kaç kelimeden oluşuyor, rakip siteler neler yapmışa kadar 200 farklı kombinasyonu sürekli inceler. İşte burada VH Medya devreye giriyor. Elimizdeki sistemlerimiz sayesinde tüm bunları kontrol ve koordine edebiliyoruz.

İsterseniz danışmanlık yaparak sizin sektörünüzdeki gelişmeleri sizlere raporlayabiliyoruz. Örnek olarak arama motorlarındaki arama sayılarından sizlerin hangi ürünlere yatırım yapmanız gerektiğinin raporunu, dünya trendlerinin nerelere gittiğini ülke bazında sunabiliriz.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.