Google Business
Google Business

İnternetteki size ulaşılabiliyor mu?

 

Google Business – Yandex Metrica – Bing Business – Apple Haritalar – Google Haritalar – Yandex Haritalar – Search Console – Facebook Business – Facebook Merchant – Google Merchant hesaplarınız var mı?

GOOGLE BUSINESS
NEDİR?


Google Business sizin marka veya şirketinizin Google Arama Motorunda resmiyetinin ve benzersizliğinin en önemli kanıtıdır. Sadece Google değil, Bing, Yandex gibi arama motorlarında da Business kayıtlarını yapmanız internet otoritenizin yükselmesi için çok önemlidir.

 

NE
YAPMANIZ LAZIM?


Google Business markanızın internetteki en önemli noktalarından birisidir. Genelde Google yatırımları yapılsa da, diğer arama motorları ve platformlarda aslında çok önemlidir. Mesela Rusya merkezli ülkeler Yandex kullanır, aslında potansiyel kitleniz Rusya’da ise Google ve Facebook/Instagram merkezli reklam çalışmalarınız da hedefiniz ulaşmaz. Yandex ve VK üzerinden yapacağınız çalışmalar çok daha etkili olacaktır. Aynı şekilde BİNG arama motoru da Avrupa kıtası için önemli bir platform. E-Ticaret yapıyorsanız Google ve Facebook Merchant hesaplarınızın kurularak aktif edilmesi gereklidir.

HARİTA
KAYITLARI?


Sadece Google Business değil, Yandex Metrica, Bing Business, Apple Haritalar, Yandex Haritalar, Sosyal Medya Hesaplarınız vb platformlara da kayıtlarınızı tamamlamalı, tümünü web siteniz merkezinde eşleştirmelisiniz. Gelin size uygun platformları birlikte planlayalım. İnternet otoritenizi birlikte yükseltelim.

GOOGLE
BUSINESS HESABINIZI KURALIM