SEO Search Engine Optimization
SEO - Search Engine Optimization

ARAMA MOTORLARINDA ANAHTAR KELİMELERİNİZİN YÜKSELMESİ İÇİN...

 

SEO, web sitenizdeki anahtar kelimelerinizin arama motorlarında yükselmesini sağlamak için yapılan bir çalışmadır. Ana anahtar kelimelerinizin yanı sıra, kategoriler, etiketler, resimler için de bu çalışma etkilidir. Hedef potansiyel müşteri kitlenizin aradığı kelimeler ile Google başta olmak üzere, Yandex, Bing, Ask, Yahoo gibi arama motorlarında da çalışmalar yapılmalıdır.

FPO
NEDİR?


SEO çalışmalarının en önemli kriterlerinden birisi de SEO linklemelerinin yapıldığı internet siteleri ve platformalarının internet otoritelerinin yüksek olmasıdır. Sonuçta arama motorları "bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleleyim" prensibine benzer bir yapıdadır.SEO çalışmasından önce Google Öğrenme Modu ile hedef kitlenizin satışa dönen internette yaptığı arama kelimelerini tespit etmeniz sizi çok daha hızlı yükseltecektir.

 

HANGİ SEO
MODELİNİ SEÇMELİSİNİZ?


Birçok SEO yöntemi bulunmaktadır. Haber sitelerinde makaleler yazdırmak, sosyal medya platformlarında paylaşımlar, blog siteler oluşturmak vb birçok yöntem vardır. Paketlerin hangisinin siteniz için daha uygun olacağı yapılacak analiz sonrası tavsiye edilebilir. Paketlerin aralarındaki farkları belirtmek gerekirse daha çok kelimenin daha hızlı yükselişleri, sitenizin internet otoritesinin yükselme hızı ve rakip çalışmalarına karşı arama motorlarındaki sıralamalarda kalabilmesi olarak ifade edebiliriz.

NEDEN SEO
KULLANMALISINIZ?


SEO çalışmalarında yapılan backlink (dofollow) yayılımları çok değerlidir. SEO için kullanılan sitelerin internet otoriteleri çok önemlidir. Nofollow linkler alındı ise de çok faydalı olmasa da backlink çalışması yapılmış demektir. Aynı zamanda SEO çalışması hemen cevap alabileceğiniz bir yöntem değil ancak kalıcı etkiye sahip bir yöntemdir. Sistem otomatik çalışmaktadır. Unutmayın ki, SEO uzun süreli çalışma gerektirir.

SEO
ÇALIŞMASI İSTER MİSİNİZ?