Özel Kodlama Web Sitesi
Özel Kodlama Web Sitesi

Arama motorlarında sitenizdeki ürün, hizmet, anahtar kelime ve içeriklerinizin ilk sayfada olması için ne yapmanız lazım?

 

Birçok dilde yazılmış web sitesi bulunmakta. İster PHP, .net veya wordpress altyapıya sahip web siteniz olsun, arama motorları ve sosyal medya platformlarının istediği kriterlere sahip değil ise arama motorlarında ilk sayfada olmanız, milyonlarca site arasında imkansız. Özellikle sizin anahtar kelime, hizmet ve ürünlerinizin benzerlerini satan yüksek trafiğe sahip rakiplerinizi de göz önünde bulundurduğunuzda, büyük yatırımlara ihtiyacınız var demektir.

HANGİ
WEB SİTESİNDE NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?


Arama motorlarını sayfalarınızda 444 kriteri aramakta. Bu yüzden ya çok ziyaret/tıklama alan ya da kodlama açısından ideale en yakın siteler arama motorlarında ilk sayfada yer alır. Algoritmaların ve botların aradıkları bu kriterlere sahip bir kodlamanız yok ise işiniz çok zor demektir. Bu zorluğu aşmanın kısa yolları elbette var. Uzun süren periyotlar sonucunda oluşturduğumuz VH FX ve VH GT yazılımlarımız sayesinde bu kriterleri tespit ederek uygun yazılımlar tasarladık.

 

NE
FARKLARIMIZ VAR?


PhP ve WordPress altyapısında tasarladığımız iki farklı altyapı sayesinde, hem maliyet, hem de süre anlamında kurulumları çok daha kısa sürelerde tamamlayabiliyoruz. PhP ve Wordpress altyapılarını alarak kendi yazılımlarımız ile güçlendirdik. Standart Wordpress, Php veya .net yazılımlarından çok daha güçlü siteler oluşturuyoruz. Siz temayı belirleyin gerisini bize bırakın.

NELERE
DİKKAT ETMELİSİNİZ?


Her işin bir maliyeti vardır. İşin doğrusu ucuza mal edeceğiniz sitelerin, size istediğiniz performansı vermesi biraz zordur. VH FX altyapısına sahip olmayan bir Wordpress, .net veya php tabanlı web sitesi kullanırsanız, hedef potansiyel müşteri kitlenizin arama motorlarında aradığı ürün/hizmetlerinize özel aradığı anahtar kelimelerinizin arama motorlarında ilk sıralarda olması çok zordur. Web sitesi yapmadan önce VH FX analiz sistemimize mutlaka danışın.

ÖZEL BİR
WEB SİTESİ İSTER MİSİNİZ?