Yapay Zeka
VH BZ

Yapay Zekaya Hazır mısınız?

 

VH BZ sistemleri tamamen yerli ve milli olarak üretilmiş, dünyanın en gelişmiş analiz sistemleri arasında yer almaktadır.

VH BZ
NEDİR?


Yüksek trafiğe sahip internet sitelerine giriş yapan kişilerin KVKK kuralları çerçevesinde detaylı analizlerini yapan bir sistemdir.

 

VH BZ
NEREDE KULLANILABİLİR?


VH BZ Yapay Zeka teknolojisi sayesinde, web sitesi analizlerini çok ileriye taşıyoruz. VH BZ ile KVKK kurallarına uygun olarak internetteki davranışların gerçek hayattaki analizlerini tespit ederek, sitenizi ziyaret eden kullanıcılar hakkında en detaylı haritaları alabilir, etkileşimleri yükseltebilir, gelecekteki planlamalarınızı önceden görebilirsiniz.

YAPAY ZEKA
GELİRİNİZİ YÜKSELTİR


Sitenizdeki içerikleri okuyanların sayfalarda daha fazla kalmasını, farklı sayfalara geçişlerini yükseltir. Kullanıcının ilgisini çekecek şekilde içerikleri kullanıcının görmesini sağlar, özellikle haber sitelerinde ilgi çekici içerikleri sıradaki haber olarak yönlendirir, bu sayfalardaki reklamları da kullanıcının beğenebileceği içeriklerden oluşturur. Ör: kadın bir kullanıcı için "oje" reklamı gösterirken, erkek bir kullanıcı için "araba" reklamı gösterir. Sayfa gösterim sayıları arttığı için ve bu sayfalardaki reklamların tıklanma performansını yükselttiği için geliriniz yükselir. Not: Yıllık bazda ortalama %20 reklam gelirini yükseltmektedir.

VH
BZİSTERMİSİNİZ?