fbpx

- by umitbalcilar -
DİJİTAL İTİBAR YÖNETİMİ

DİJİTAL İTİBAR YÖNETİMİ dijitalitibary  netimi17

Dijital İtibar Yönetimi

Teknolojinin son hız ilerlediği son günlerde arama motorlarının gelişmiş algoritması göz önünde bulundurulduğunda akıllarınıza itibar yönetiminin neden bu denli önemli olduğu gelebilir. Özelliklede dijitalleşen hayatımızın iş dünyamız ile entegre olduğu bu dönemde dijital itibar yönetimi aşina olunması gereken kavramlardan biri haline geldi. Online ortamda bulunmak birçok ürün ve hizmet veren markların arasında sizi fark yaratmaya yönlendirir ki müşterileriniz, hedef kitleniz sizin daha farklı neler yaptığınızı görmeliler.

VH MEDYA olarak sizlere hem kurumsal hem de bireysel olarak dijital itibarınızın ve prestijinizin her geçen gün daha profesyonel olması için danışmanlık etmeye hazırız. Unutmayın ki internetteki varlığınızı, bilinirliğinizi ve sizi temsil eden duruşunuzu dijital itibarınız yönetiyor ve belirliyor.

KURUMSAL İTİBAR ARAŞTIRMASI:

Kurumsal itibar yönetimi iş hayatınızda kişilerin, markaların, diğer firmaların sizi duyduklarında veya incelediklerinde akıllarında beliren, imajınız, kaliteniz ve prestijinizdir. Kuruluşların veya markaların itibarının yüksek olması, size duyulan güven ile doğru orantılıdır. Kurumların her zaman yer aldığı mecralarda kendini en iyi ve profesyonel şekilde göstermesi pazar payını büyütecektir.

Unutulmamalıdır ki, kurumsal itibar; bir kurumun görünen yüzü, hitap ettiği veya ulaşmak istediği kitlenin üzerinde bıraktığı izlenimler bütünüdür.

Bireysel İtibar Araştırması

İnternette ne kadar var sınız?  Veya ne kadar var olmak istiyorsunuz? Size özel bir proje çalışması tasarlanır. Hedef kitlenize ait tüm platformlarda gerekli çalışmalar tamamlanarak isterseniz bizim yönetimimizde, isterseniz bizim kontrolümüz sizin yönetiminizde çalışmalar gerçekleştirebiliriz.

Leave a comment