fbpx

- by umitbalcilar -
En İyi Düğün Video Klibi Çekimi Nasıl Olur?

En İyi Düğün Video Klibi Çekimi Nasıl Olur? d      videoklip11

Düğün video klipleri son yılların trendy formatlarından birisi olmuş durumda… Aşka ve sevgiye tanık olacak, yıllar sonra bile izlenebilecek ve güzel anıların toplandığı bu klipler düğün günü masalını sizlere anlatacak.

Düğün video klipleri son yılların trendy formatlarından birisi olmuş durumda… Aşka ve sevgiye tanık olacak, yıllar sonra bile izlenebilecek ve güzel anıların toplandığı bu klipler düğün günü masalını sizlere anlatacak. En özel anlarınıza şahitlik ederek oluşturulan bu kısa filmler uzman ekip tarafından görüntülenecek. Düğün günü gelin ve damadın kahvaltısından gecenin sonuna dek kamera günün kahramanlarını çekerek aşkınızı film yapacak. Düğün video klipleri ile ilgili en eğlenceli ve yaratıcı fikirleri, düğün video çekimi nasıl yapılır, düğün video çekimi fiyatları gibi tüm detayları sizler için araştırıp yazdım.

Düğün Video Klibi İçin Hazırlık Aşaması

Gelin ve damat en az bir ay öncesinden işin profesyoneli olan ekiple yüz yüze görüşmelidir. Bir toplantı yapılarak senaryo ve çekim kurgusuna karar verilmelidir. Fotoğraflar ve görüntülerle ilgili materyaller toplanmalı, büyük aşkın hikayesi anlatılmalı ve ona göre bir yol haritası çizilmelidir. Ayrıca düğün gününün akışı bir programa dayalı bir biçimde organize edilmeli ve çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olunmalıdır. Bu çalışma bir ekip işidir ve koordinasyon önemli bir rol oynamaktadır.

En İyi Düğün Video Klibi Fikirleri

İlk fikir, gelin ve damadın yatağında gözünü açtığı anda başlıyor. Her ayrıntıyı ve tüm düğün gününüzü daha sonra video klip olarak izliyorsunuz. İkinci fikir ise aşkınızı bir belgesel gibi anlatmanızdır. Dış ses sizin sesiniz olacak ve fonda hikayeniz akacak. Güzel olmaz mıydı? Bir diğer fikir ise eşinizle birlikte en sevdiğiniz şarkıyı düet şeklinde söyleyip çektirdiğiniz video kliptir. Şarkılar aşkın en büyük tanıkları değil midir zaten? En güzel fikirlerden birisi de sinemaseverler için idealdir. En sevdiğiniz romantik filmin bir sahnesini eşinizle birlikte canlandırarak bu günü özel kılabilirsiniz. İleride bu kısa filmi çocuklarınıza izlettirdiğinizde bu filme bayılacaklar. Bunun dışında çok iyi dans eden bir çift iseniz muhteşem bir dans show yaparak filminizi ritmlerle bütünleştirebilirsiniz. Ya da en sevdiğiniz tatil beldesinde rengarenk bir yaz videosu çektirebilirsiniz.

Düğün Video Çekimi Fiyatları

Düğün video çekimi büyük emeklerle hazırlanan büyük bir arşiv niteliği taşımaktadır. Bu harika arşive sahip olmak için de belli bir miktarı gözden çıkarmanız gerekiyor. Elbette yalnızca video çekimi değil, albümler, dış çekimler ve düğün fotoğraflarıyla birlikte hazırlanan paketler niteliğine ve niceliğine göre fiyatta değişiklikler gösterebiliyor. Genel olarak fiyat aralıkları 1000-5000 TL arasında değişiyor.

Leave a comment