fbpx

- by umitbalcilar -
İstanbul SEO Hizmeti

İstanbul SEO Hizmeti istanbulseohizmeti3

İstanbul, Ankara ve İzmir’deki birçok bilgisayar bilgisi olan kişi, SEO firması adı altında ticari işletmelere kampanyalar yaptığını ve çok uygun fiyatlara SEO hizmeti sunduğunu iddia etmektedir. SEO hizmetinin değeri gün geçtikçe artmaktadır. Bunun bilincine ticari işletmeler de farkına varmaktadır. Web sitesinin doğru yapılanması zaten Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarının zorunluğu kıldığı bir gerçektir. Ancak SEO hizmetinden önce web sitenizin kodlamasının doğru yapılandırılması ve özellikle Google arama motorunun istemiş olduğu 209 kriteri barındırması gerekmektedir.

Bu kriterler sağlanmış ise zaten web sitenizin internet otoritesi belli bir noktaya çıkacaktır. Sonrasında yapılacak SEO hizmeti ile anahtar kelime ve kombinasyonlarında üst sıralara çıkmanız sağlanabilir. Özellikle uygun fiyata SEO hizmeti verdiğini iddia eden kişi/kurumlar PC tabanlı yazılımlar ile artık arama motorlarının rahatlıkla algılayabildiği sahte trafik (DarkTrafik) yönlendirmesi ile anahtar kelimelerinizde geçici olarak yükselmeler sağlamakta. Ancak sonrasında sahte trafik yönlendirmesi anlaşılarak web sitenizin arama motorları tarafından banlanması (Yasaklanma ve indexlerinizin silinmesi) kaçınılmazdır. Sizin web sitenizin normalde sadece domain adresinizi yazdığınızda ilk sırada olması değil, sektörünüz ile ilgili olarak birçok anahtar kelimede ilk sayfada görünür olmanız gerekmektedir.

SEO hizmeti adı altında almış olduğunuz bu tarz hizmetler size kısa sürede ceza olarak geri döneceğini unutmayın ve tekrar belirtmekte fayda var ki SEO hizmeti sadece web sitesine yapılan çalışma ile değil yan unsurlarınızın da (Sosyal medya hesaplarınız, hosting/sunucunuz/SSL Sertifikanız vb) yapılanması ile olabilir. Bu çalışmaların yapılması arama motorlarındaki anahtar kelimelerinizin kalıcı olmasını sağlar.

Leave a comment